Transmisja treningu Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy w Eleven Sports

Transmisja treningu F1 z udziałem Roberta Kubicy w Eleven Sports

Robert Kubica zaliczy oficjalny występ w Formula 1™ po raz pierwszy od siedmiu lat.

W najbliższy piątek ELEVEN SPORTS przeprowadzi transmisję oficjalnego treningu w ramach FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA EMIRATES 2018, w którym po raz pierwszy w tym sezonie udział weźmie Robert Kubica.

Relacja na żywo w kanale Eleven Sports 1 rozpocznie się o godzinie 10:55, a specjalne studio nadawane z Barcelony wystartuje już o 10:00.

Polski kierowca przed obecnym sezonem podpisał kontrakt z Williams Martini Racing, dzięki czemu, jako zawodnik rezerwowy, weźmie udział w trzech sesjach treningowych: 11 maja przed Grand Prix™ Hiszpanii, 29 czerwca przed Grand Prix™ Austrii i 23 listopada przed Grand Prix™ Abu Zabi. W barwach brytyjskiego zespołu będzie go można oglądać już w najbliższy piątek na torze w Barcelonie.

Transmisja treningu Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy w Eleven Sports

„Występ Roberta za kierownicą samochodu Formuły 1 podczas oficjalnego weekendu Grand Prix będzie pełnym emocji przeżyciem. Jeszcze rok temu chyba nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek zobaczymy go z powrotem w królewskiej kategorii wyścigowej. Nieco ponad siedem lat temu jego kariera legła w gruzach, a życie wisiało na włosku. Tym bardziej warto docenić drogę, którą przeszedł dzięki determinacji, ambicji i niezwykłej woli walki. To piękna, ludzka historia w zdominowanym przez technologię, pozornie bezdusznym i okrutnym sporcie – i nie jest to jej ostatni rozdział”, mówi Mikołaj Sokół, komentator ELEVEN SPORTS.

Występ Roberta Kubicy w bolidzie Formula 1™, a także cały weekend rywalizacji podczas FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA EMIRATES 2018 będą relacjonować z Barcelony dziennikarze ELEVEN SPORTS Maciej Jermakow i Filip Kapica, a zmagania kierowców skomentują Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół. Faworytami są Sebastian Vettel z zespołu Scuderia Ferrari oraz Lewis Hamilton, jeżdżący bolidem Mercedes AMG Petronas Motorsport.

W ofercie Orange TV piątkowy trening oraz niedzielny wyścig o Grand Prix™ Hiszpanii będą dostępne dla widzów Eleven Sports 1 w technologii 4K.

Transmisja treningu F1 z udziałem Roberta Kubicy w Eleven Sports
5 (100%) 1 vote