Transmisja meczu Bayern Monachium – Hoffenheim na polskim fanpage’u Eleven Sports

#BundesTAK 24 sierpnia ELEVEN SPORTS przeprowadzi transmisję meczu FC Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim na swoim polskim fanpage’u na Facebooku.

Relacja ze spotkania inaugurującego nowy sezon Bundesligi będzie drugą tego typu wspólną inicjatywą stacji oraz Bundesliga International GmbH, oddziału Deutsche Fußball Liga.

Transmisja na Facebooku rozpocznie się 24 sierpnia o 19:30 wraz ze startem studia przedmeczowego. Zaraz po nim fani polskiego profilu ELEVEN SPORTS będą mogli bezpłatnie obejrzeć spotkanie FC Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim. W konfrontacji mistrza Niemiec z trzecią drużyną poprzedniego sezonu widzowie zobaczą m.in. snajperski pojedynek Roberta Lewandowskiego z Andrejem Kramariciem. Mecz prosto z Allianz Arena skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Relację będzie można obejrzeć również w tradycyjnym telewizyjnym przekazie na antenie Eleven Sports 1.

ELEVEN SPORTS, nadawca rozgrywek ligi niemieckiej w Polsce, ściśle współpracuje z Bundesligą w zakresie promocji w mediach społecznościowych. Od 6 sierpnia na polskich profilach ELEVEN SPORTS prowadzona jest wspólna kampania Be Prepared (#BundesligaStarts24August) przygotowująca kibiców na nowy sezon Bundesligi. Jednym z jej elementów jest konkurs, w którym można wygrać wyjazd na wybrany przez siebie mecz Bundesligi oraz piłki i koszulki. W polskich mediach społecznościowych funkcjonuje także wprowadzony do użytku przez ELEVEN SPORTS popularny hashtag #BundesTAK.

Pierwszą w Polsce i zarazem pierwszą na świecie transmisję meczu Bundesligi na Facebooku ELEVEN SPORTS przeprowadził 12 stycznia bieżącego roku. Relację ze spotkania Bayer 04 Leverkusen – FC Bayern Monachium obejrzało w tym serwisie łącznie ponad 500 tys. osób.

KONIEC

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce nadawca uruchomił już cztery kanały premium: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, które oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych pokazują programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen i rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K w ofercie Orange TV.

Transmisja meczu Bayern Monachium – Hoffenheim na polskim fanpage’u Eleven Sports
4.3 (85.71%) 7 votes