Piotr 'izak' Skowyrski tvp sport

Piotr ‘izak’ Skowyrski będzie komentował mecze na Mistrzostwach Świata 2018.

Telewizja Polska przeprowadzi alternatywne relacje z czterech mundialowych meczów, które skomentują dla internautów Maciej Iwański i jeden z najpopularniejszych polskich streamerów oraz komentatorów e-sportowych Piotr izak Skowyrski.

– Mocno inwestujemy w e-sport, zatem naturalną koleją rzeczy będzie, że oprócz tradycyjnego przekazu telewizyjnego i linearnego przy wybranych meczach udostępnimy w internecie również stream alternatywny, prowadzony przez izaka. W ten sposób pokazujemy, że TVP idzie z duchem czasu i otwieramy się na nowych, młodych widzów – wyjaśnia Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Piotr izak Skowyrsk już kilkukrotnie komentował dla TVP mecze piłkarskie, m.in. podczas Euro 2016 i ubiegłorocznego Pucharu Konfederacji. Podczas meczu towarzyskiego Polska – Holandia w 2016 roku stream z alternatywnym komentarzem izaka i Macieja Iwańskiego śledziło w internecie 300 tys. widzów, co stanowi rekord Sport.tvp.pl.

Piotr 'izak' Skowyrski tvp sport

– Wciąganie komentatorów e-sportowych do promowania transmisji piłki nożnej przez TVP jest bardzo pragmatyczne. W podobny sposób angażowano influencerów w relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. W tym wypadku wszyscy zyskują: dla izaka to sposób na podniesienie wartości swojej marki, a dla TVP Sport na przyciągnięcie przed odbiorniki młodych widzów – ocenia Piotr Bombol, strategy director & partner w agencji gamingowej Gameset.

Źródło: Press.pl

Piotr ‘izak’ Skowyrski będzie komentował mecze na Mistrzostwach Świata 2018.
4.2 (83.08%) 13 votes