Robert Lewandowski pobił się z kolegą podczas treningu

Bild: Robert Lewandowski pobił się na pięści na dzisiejszym treningu z Kingsleyem Comanem. Sule i Boateng próbowali ich rozdzielać. Po bójce Kovac nie odesłał ich do szatni, tylko dalej kontynuował trening.

Do bójki doszło podczas czwartkowego porannego treningu. Jak informuje niemiecki dziennik – Polak miał głośno pouczyć Comana, później doszło między zawodnikami do ostrej wymiany zdań, która przerodziła się w bójkę. Piłkarzy rozdzielali między innymi Niklas Suele i Jerome Boateng, ale średnio im to wychodziło, dlatego Lewandowskiego i Comana zaczęli rozdzielać również pozostali piłkarze Bayernu.

“Bild” twierdzi, że trener Nico Kovac nie wysłał zawodników za karę do szatni tylko nakazał kontynuowanie treningu, co było wielkim zaskoczeniem dla pozostałych graczy. Według relacji gazety, Lewandowski miał się zaśmiać z Comana, który nie zrozumiał polecenia trenera podczas zajęć taktycznych.

 

Robert Lewandowski niedawno pochwalił się zdjęciem, na którym ćwiczy na worku bokserskim. Może to wpływ treningu? Po tym, jak „Lewy” opublikował zdjęcie, na Twitterze odezwał się do niego współwłaściciel KSW Martin Lewandowski. „Lewy, jakby co, znasz mój numer” – napisał szef federacji MMA.