W takich strojach Nike zagra reprezentacja Polski na mundialu

W takich strojach Nike zagra reprezentacja Polski na mundialu!

PZPN i firma Nike, oficjalny dostawca sprzętu sportowego dla reprezentacji Polski, 21 marca 2018 roku zaprezentowały we Wrocławiu nowe stroje drużyny narodowej.

 fragment nowego stroju reprezentacji Polski
Fragment nowego stroju reprezentacji Polski

To w nich właśnie podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zagrają na mistrzostwach świata w Rosji! Trzeba przyznać, że galowe koszulki prezentują się naprawdę świetnie!

W porównaniu ze wzorem koszulek, w których Lewandowski i spółka występowali podczas eliminacji do mundialu, zaszły spore zmiany. Ze stroju domowego, czyli tego, w którym Polacy zagrają podczas spotkań, w których będą gospodarzami, zniknął pionowy, czerwony pasek biegnący przez całą długość koszulki. W zamian za to część stroju, zarówno w wersji domowej jak i wyjazdowej, jest „zacieniowana”, podkreślając delikatne paski przebiegające na całej szerokości koszulki.

W takich strojach Nike zagra reprezentacja Polski na mundialu

Wardo dodać, że oferta nowej kolekcji reprezentacji jest szersza niż zazwyczaj. Do kupienia będzie oryginalna koszulka meczowa, ale też jej replika. Z myślą o kibicach zostały również przygotowane do nabycia m.in. bluzy, w których kadrowicze stoją przy hymnach, a także bawełniane T-Shirty drużyny narodowej, koszulki polo, bluzy z kapturem, spodenki czy getry.

To w nich właśnie podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zagrają na mistrzostwach świata w Rosji
To w nich właśnie podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zagrają na mistrzostwach świata w Rosji

Firma produkująca sprzęt sportowy dla naszej kadry postawiła na klasykę. Pierwszy komplet strojów będzie składać się z białej koszulki z czerwonym kołnierzykiem i orzełkiem na lewej piersi oraz białych spodenek. Na mecze wyjazdowe Polacy wybiegać będą w jednolitych czerwonych kostiumach. I w jednej, i w drugiej wersji kolorystycznej można będzie dostrzec poprzeczne, przyciemniane paski na koszulkach.

Każdy kibic biało-czerwonych będzie mógł nabyć koszulkę reprezentacji już od 29 marca. Zapraszamy do Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski, zarówno stacjonarnego przy ulicy Puławskiej 255 w Warszawie, jak i sklepu internetowego, który znajduje się na portalu Łączy Nas Piłka pod adresem: sklep.laczynaspilka.pl

Nowe stroje, nowe wyzwania
Nowe stroje, nowe wyzwania

Wiele osób zwróciło uwagę na delikatny element, jakim jest orzełek z tyłu kołnierzyka. Wzbudził on bardzo pozytywne emocje i wiele osób chwali to połączenie. O samych koszulkach generalnie ciężko powiedzieć coś złego, ale zupełnie inaczej przedstawia się sprawa z kampanią.

Nike tworząc kampanie w poszczególnych krajach opiera się na sesjach związanych z charakterystycznym elementem. W przypadku Brazylii jest to na przykład betonowe boisko, a w przypadku Francji blokowisko. A co znajdziemy w Polsce? Okazuje się, że na jednym z promocyjnych zdjęć dwóch chłopców stoi w… sklepie spożywczym.

Polska kampania reklamowa Nowe stroje dwóch chłopców stoi w sklepie spożywczym

źródło: facebook.com/PFCasuals

Jak zmieniały się koszulki reprezentacji Polski
Jak zmieniały się koszulki reprezentacji Polski

źródło: laczynaspilka.pl

W takich strojach Nike zagra reprezentacja Polski na mundialu!
5 (100%) 1 vote