Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Happy Hour w Milenium na europejskie puchary

Już dzisiaj wracają najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie – Liga Mistrzów. W czwartek z kolei czekają nas pierwsze spotkania Ligi Europy. Mimo braku polskich zespołów emocji na pewno nie będzie brakować. Aby jeszcze podkręcić atmosferę przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych klientów.

Z okazji startu europejskich pucharów od wtorku do czwartku w godzinach 18:00 – 19:00 nasi klienci będą mogli obstawiać zakłady w ramach promocji Happy Hour. Dzięki niej Milenium zwiększa wygrane o 14% (przy ustalaniu potencjalnej wygranej pomijany jest mnożnik 0,88). Promocja obowiązuje wszędzie – w Internecie oraz w punktach stacjonarnych.

Dodatkowo Happy Hour nadal realizowane jest o stałych porach – godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki LOTTO Ekstralasy.

Już dzisiaj rusza Liga Mistrzów. W pierwszych dwóch dniach czeka nas kilka spotkań z absolutnego topu. Najwięcej emocji powinien wzbudzić pojedynek Liverpoolu z PSG. Oprócz tego ciekawie zapowiada się mecz Monaco z Atletico czy Interu z Tottenhamem. W środę z kolei Real zagra z Romą, a Valencia z Juventusem. Jak jeszcze zwiększyć piłkarskie emocje? Na przykład obstawiając w Mileniumwygrywając na starcie Ligi Mistrzów 14% więcej.

Happy Hour w pozostałe dni

Promocja nie kończy się jednak na czwartkowych meczach Ligi Europy. Kolejny dzień z Happy Hour już w piątek. Standardowo promocja realizowana jest zawsze godzinę przed pierwszym meczem dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dotyczy to zakładów w punktach stacjonarnych oraz przez Internet.

Lotto Ekstraklasa z Milenium może być znacznie ciekawsza. Tylko u nas z okazji każdej kolejki znajdziesz dwie specjalne niespodzianki. Po pierwsze, promocję Happy Hour, w ramach której możecie dokonywać zakładów z wyższym mnożnikiem – 1,00 zamiast 0,88. Do tej pory pojawiała się ona nieregularnie w wybranych punktach stacjonarnych lub Internecie.

Biorąc pod uwagę sugestie naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić pewne sztywne zasady. Od teraz z promocji można korzystać godzinę przed każdym pierwszym meczem dnia wszystkich kolejek Lotto Ekstraklasy. Rozpiska na zaczynającą się dzisiaj 6. kolejkę wygląda więc następująco:

Piątek – 17:00 – 18:00 (pierwszy mecz o 18:00)
Sobota – 17:00 – 18:00 (pierwszy mecz o 18:00)
Niedziela – 14:30 – 15:30 (pierwszy mecz o 15:30)
Poniedziałek – 17:00 – 18:00 (pierwszy mecz o 18:00)

Zawieranie zakładów z wyższymi zakłądami obowiązuje we wszystkich punktach stacjonarnych  oraz w Internecie (strona www oraz aplikacja mobilna). Takie same zasady obowiązywać będą również przy okazji kolejnych kolejek ligowych. Promocja powiązana jest z meczami Lotto Ekstraklasy, ale dotyczy to tylko terminu jej obowiązywania. Aby skorzystać z Happy Hour, nie trzeba obstawiać spotkań rodzimej ligi. W tej kwestii panuje pełna dowolność.

Regulamin promocji bukmacherskiej

Założenia promocji
W ramach promocji Happy Hour regularnie wybierany miejsca (punkty stacjonarne z całej Polski lub Internet), w których przez okres jednej godziny możliwa jest zwiększenie wygranej o 14%. Zawarte kupony nie obowiązuje wtedy mnożnik 0,88, tylko 1,00.

Milenium Zakłady Bukmacherskie – najczęstsze pytania

Jestem zarejestrowanym użytkownikiem, jednak za kupon zawarty w promocji Happy Hour nie otrzymałem punktów premiowych. Dlaczego?
Zgodnie z regulaminem Happy Hour za zakłady zawarte w czasie promocji nie są przyznawane punkty premiowe.

Zawarłem zakład rozpisowy. Dlaczego wygrana została pomniejszona o podatek od gier bukmacherskich?
W przypadku zakładu rozpisowego wszystkie typy bukmacherskie powinny spełniać warunki promocji.

Czy grając w Happy Hour Milenium opłaca również podatek od wygranej?
Nie. Koszty podatku od wygranych ponoszone są przez klienta.

Gdzie mogą dowiedzieć się w jakim punkcie odbywać się będzie promocja?
Aktualna lista punktów objętych promocją dostępna jest na stronie www.milenium.pl oraz bezpośrednio w punkcie, możliwość obstawiania bez podatku.