ETOTO 2100 PLN – gra ofensywna od 3 września 2018

Od 3 września zmiana zasad bonusu w promocji GRA OFENSYWNA

Pamietaj, że klikając powyższy przycisk zostajesz przydzielony do oferty powitalnej “BONUS 2100 ZŁ”.
Aby zmienić ofertę powitalną na “Kasozwrot” skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta ETOTO od razu po rejestracji konta.

 

 1. ZAŁÓŻ KONTO w ETOTO, WPŁAĆ I ODBIERZ 700 ZŁ!
  Wpłać dowolną kwotę i graj
  za 2 razy więcej! Otrzymasz od nas
  automatycznie 100% od swojej wpłaty!
 2. ODBIERZ KOLEJNE BONUSOWE 700 ZŁ!
  Przy okazji Twojej drugiej wpłaty
  otrzymasz od nas
  50% więcej aż do 700zł!
 3. ZGARNIJ DODATKOWE 700 ZŁ, RAZEM TO JUŻ 2100 ZŁ!
  Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij
  kolejne 50% więcej aż do 700 zł.
  To łącznie 2100 zł!

Regulamin sprzedaży premiowej «
1. „GRA OFENSYWNA” stanowi ofertę powitalną w ramach Sprzedaży Premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.
2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).
3. Regulamin Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
4. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 3 września 2018 roku od godziny 12:00 CEST i nie skorzystali z oferty Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 50 zł”. Skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” wyklucza skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 50 zł” i odwrotnie.
6. W Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.
7. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” jest bonus. Aby otrzymać bonus w ramach w/w Sprzedaży Premiowej, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 zł na swoje konto ETOTO (IKK).
8. W ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” gracz uprawniony będzie do otrzymania następujących bonusów:
a. bonus w wysokości 100% depozytu do maksymalnej kwoty 700 zł przy pierwszej wpłacie,
b. bonus w wysokości 50% depozytu do maksymalnej kwoty 700 zł przy drugiej wpłacie,
c. bonus w wysokości 50% depozytu do maksymalnej kwoty 700 zł przy trzeciej wpłacie.
9. Po dokonaniu wymaganego depozytu bonus będzie dodany do konta gracza automatycznie (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).
10. Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” Gracz ma 30 dni na obrót kwotą równą pięciokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie.
11. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
12. Maksymalny bonus w ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” to 2100 złotych.
13. Bonus uzyskany w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
14. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
– Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
– Gracz wybrał ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA”, klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie promocji „GRA OFENSYWNA” jednocześnie wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 50 zł” klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 50 zł” przed dokonaniem rejestracji.
15. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie przysługuje w przypadku gdy na innym IKK, które wykorzystało dany adres IP lub urządzenie (począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków), został przyznany już zwrot z tytułu sprzedaży premiowej “KASOZWROT 50 zł”.
16. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
17. Kwota bonusu z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
18. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.
19. Klient nie może skorzystać z oferty „GRA OFENSYWNA” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „GRA OFENSYWNA” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „GRA OFENSYWNA” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
22. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
TOP

 

 

ETOTO 2100 PLN – gra ofensywna od 3 września 2018
3.9 (77.78%) 9 votes