Jak odebrać bonus w ETOTO

ATRAKCYJNE BONUSY W ETOTO SPRAWIAJĄ, ŻE MOŻESZ DŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ GRĄ!

Poniżej wyjaśniamy, jak odebrać bonus:

 

  • Zostałem uprawniony do otrzymania bonusu.
    W jaki sposób mogę go odebrać?

Bonus od depozytu otrzymasz natychmiast po dokonaniu wpłaty. Nie musisz podawać żadnego kodu bonusowego. Po dokonaniu wpłaty na konto gracza i odświeżeniu strony pojawi się wyskakujące okienko „pop-up“, w którym pytamy, czy chcesz odebrać bonus. Po kliknięciu „Zatwierdź” i ponownym odświeżeniu strony bonus pojawi się na saldzie bonusowym.

Jeżeli po kilkukrotnym odświeżeniu strony pop-up nadal się nie pojawia, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

  • Gdzie mogę sprawdzić, ile środków mam na saldzie bonusowym?

Aktualne saldo bonusowe możesz sprawdzić w pasku górnym strony, po kliknięciu przycisku „Saldo”.

 

  • Gdzie znajdę informację na temat bonusów, które mam na koncie?

Wszystkie informacje na temat bonusów możesz sprawdzić w sekcji „Bonusy”. Znajdziesz ją na pasku górnym, po kliknięciu w zakładkę „Moje Konto”.

 

  • Mam na koncie środki gotówkowe i bonusowe. Które zostaną jako pierwsze wykorzystane do postawienia kuponu?

Jeżeli na koncie masz środki gotówkowe i bonusowe, to przy stawianiu kuponu jako pierwsze wykorzystane zostaną środki gotówkowe.

Przykład: saldo gotówkowe gracza wynosi 10 zł, a saldo bonusowe 20 zł. Stawia on zakład na kwotę 15 zł. Do tej transakcji zostanie użyte 10 zł z salda gotówkowego i 5 zł z salda bonusowego.
Przykład: saldo gotówkowe gracza wynosi 30 zł, a saldo bonusowe 10 zł. Stawia on zakład na kwotę 20 zł. Do tej transakcji zostanie użyte 20 zł z salda gotówkowego.

 

  • Czy mogę zagrać kupon za środki bonusowe po kursie niższym niż wymagane warunki obrotu?

Oczywiście, ale stawka kuponu nie zostanie zaliczona do warunków obrotu.

Przykład: gracz otrzymał 20 zł bonusu, który przed wypłatą należy obrócić jednokrotnie po kursie 1,80. Jego saldo gotówkowe wynosi 0 zł, a saldo bonusowe 20 zł. Gracz zagrał kupon za stawkę 20 zł po kursie 1,50. W przypadku wygranej saldo bonusowe gracza wyniesie 20 zł x 1,50 x współczynnik 0,88 = 26,40 zł. Status obrotu bonusu się nie zmieni – do obrotu nadal pozostanie 20 zł.