Dołącz do nas

Uważasz, że jesteś spontaniczny/a? Masz lekkie pióro i dużą wiedzę o piłce nożnej? Potrafisz szukać informacji, by mądrze ich użyć w tekście? Lubisz pisać? Awangarda Futbolu jest portalem dla ciebie!

U nas możesz sprawdzić się, pisząc przeróżne komentarze, felietony, analizy, reportaże i wywiady. Przekonasz się, jak przyjemna jest praca dziennikarza sportowego.

Awangarda Futbolu nikomu nie zamyka drzwi, każdy może spróbować u nas swoich sił. Jeśli zdecydowałeś się na podjęcie z nami współpracy, to nie ma na co więcej czekać!

Nasza redakcja jest liczna. Redaktorzy są młodzi, ambitni, chętni do działania, chcą się uczyć tutaj i rozwijać swój warsztat dziennikarski. Mimo że nie jesteśmy długo na rynku, będziemy w stanie zarazić cię naszymi pasjami, jakimi są dziennikarstwo i piłka nożna.

Swoją kandydaturę możesz wysłać poprzez formularz kontaktowy pod tym tekstem. W treści wiadomości napisz trochę o sobie i którym głównie działem u nas chciałbyś/chciałabyś się zajmować. Najważniejsze – w załączniku musi znaleźć się tekst próbny na minimum 1500 znaków. Tekst powinien dotyczyć wybranego działu z podanych na naszej stronie. Odpowiadamy na każde zgłoszenie.

Nie wahaj się, tylko chodź odmienić z nami publicystykę piłkarską i wyjść na przekór dotychczasowym standardom!

Formularz zgłoszeniowy