Rozpoczyna się Mundial Typerów w Milenium!

Już dzisiaj, na dzień przed finałem Ligi Mistrzów, rozpoczyna się Mundial Typerów w Milenium!

W tym roku bukmacher Milenium przygotował zdecydowanie najbardziej rozbudowaną formułę, w której gracze mogą rywalizować w aż czterech różnych rankingach. W głównym walka toczy się o 25 000 zł. Dodatkowo Milenium wybierze najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych typerów, którzy zdobędą dodatkowe nagrody. Na koniec codziennie rozdaje po 100 zł za najlepszy kupon dnia.

Konkurs potrwa do finału mundialu od 25.05 do 15.07.2018 r

Rozpoczyna się Mundial Typerów w Milenium

Stań do walki o miano najlepszego typera Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018!

Każdy zarejestrowany w Internecie lub punkcie stacjonarnym gracz bierze udział w rywalizacji w czterech różnych kategoriach. Wybierz swoją ulubioną i walcz w niej o zwycięstwo lub spróbuj zgarnąć wszystko. Jest o co walczyć – najlepszy typer Milenium zgarnie 10 000 złotych w kredytach na dalszą grę!

Ranking Główny

W głównym rankingu bierzemy pod uwagę wszystkie zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Wykluczone są jedynie kupony anulowane oraz zawarte za kredyty. Punkty przyznajemy wg wzoru:

  • liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń

W rankingu głównym nagrody otrzyma 150 osób, które podzielą się pulą nagród w wysokości 25 000 zł. Najlepszy typer zgarnie aż 10 000 zł!

 

NAJSKUTECZNIEJSZY TYPER

to nasz odpowiednik króla strzelców mundialu. Nie ma znaczenia, czy trafiłeś pewniaka czy bardzo ryzykowny zakład. Obstawiaj zdarzenia przedmeczowe z oferty Mundial 2018, a im więcej trafisz, tym wyżej będziesz w rankingu. Liczy się skuteczność. Punkty przyznajemy wg wzoru:

  • liczba trafionych zdarzeń

Nagrody otrzyma trzech najskuteczniejszych typerów. Najlepszy dostanie konsolę Microsoft Xbox One X.

NAJEFEKTYWNIEJSZY TYPER

Nasz odpowiednik najlepszego zawodnika turnieju. Najefektywniejszy typer to ten, który trafia zdarzenia z najwyższym kursem. Zapomnij o pewniakach. Pokaż, że potrafisz podjąć ryzyko i mimo wszystko wygrywać. W tym rankingu bierzemy pod uwagę tylko ofertę zakładów przedmeczowych na Mundial 2018. Punkty przyznajemy wg wzoru:

  • suma kursów trafionych zdarzeń / suma trafionych zdarzeń

Nagrody w konkursie na najefektywniejszego typera otrzymają trzy osoby. Najlepszy gracz zgarnie tablet Apple iPad.

 

KUPON DNIA

Dodatkowo każdego dnia podczas trwania konkursu będziemy nagradzać jeden najlepszy kupon. Codziennie możesz więc otrzymać dodatkową nagrodę. Za kupon dnia uznajemy ten z najwyższym kursem ogólnym. Pod uwagę bierzemy tylko wygrane kupony na dowolne zdarzenia.

Codzienna nagroda wynosi 100 zł. Do rankingu nie są wliczane kupony rozpisowe oraz zawierające produkty takie jak Milenium Bezpieczny, Grand i Bonus 5-10-15.

Rozpoczyna się Mundial Typerów w Milenium!
5 (100%) 1 vote