Zlatan Ibrahimović pojedzie na Mundial w Rosji

Zlatan Ibrahimović pojedzie na Mundial w Rosji

Zlatan Ibravimowić został ambasadorem marki Visa i pojedzie z nią na Mundial.

Ibrahimović pod koniec marca rozwiązał kontrakt z Czerwonymi Diabłami i podpisał umowę z Los Angeles Galaxy.

– „Jestem niezmiernie dumny ze współpracy z Visa, światowym liderem płatności. Zawsze chciałem być najlepszym piłkarzem, więc moja współpraca z Visa to kontynuacja drogi wiodącej do osiągnięcia mojego celu – bycia najlepszym” – skomentował Zlatan Ibrahimović.

– „Zawsze byliśmy pod wrażeniem osiągnięć boiskowych Zlatana, jego międzynarodowej rozpoznawalności oraz barwnej osobowości. Cieszymy się ze współpracy z nim przy naszej kampanii oraz innowacjach Visa związanych z Mistrzostwami Świata FIFA, a także z możliwości kontaktu z kibicami na całym świecie, potwierdzając po raz kolejny, że ‘Visa jest wszędzie tam, dokąd zmierzasz’” – powiedziała Lynne Biggar, Chief Marketing and Communications Officer, Visa Inc.

Zlatan Ibrahimović pojedzie na Mundial w Rosji

Nie są jeszcze znane szczegóły współpracy. Wiadomo tylko, że wspólne działania marki i jej ambasadora rozpoczną się w maju 2018 roku, które będzie można obserwować na profilu piłkarza na Instagramie oraz na stronie firmy.

Kilka dni temu szwedzka federacja poinformowała, że Ibra, napastnik LA Galaxy w Rosji nie zagra. Szwedzi na mundial awansowali bez Ibry i w Rosji także będą sobie radzić bez swojej legendy. Mimo że sam zawodnik kilkukrotnie sugerował, że jednak pojedzie na mistrzostwa, to oświadczenie federacji nie pozostawia złudzeń.

Ostatnia wiadomość: Zlatan nie zagra w MŚ

Ostatnia wiadomość: Zlatan nie zagra w MŚ” – napisano na Facebooku

Zlatan Ibrahimović pojedzie na Mundial w Rosji
5 (100%) 1 vote