Postawił u bukmachera, że wnuk zadebiutuje w reprezentacji i wygrał

Wiara w rodzinę popłaca i to bardzo.

Przekonał się o tym dziadek Lewisa Cooka – wtorkowego debiutanta w reprezentacji Anglii. Staruszek może być dumny z wnuczka, ale sam również ma sporo powodów do radości.

 

Pomocnik, który występuje obecnie w Bournemouth, ma obecnie 21 lat, ale dziadek wierzył w niego od dawna. Gdy wnuk miał 18 lat… postawił u bukmachera pieniądze, że zadebiutuje w reprezentacji Anglii, nim skończy 26 lat. Tak się stało, więc dziadek za wpłacone 500 funtów, otrzymał 17 tysięcy (kurs 1 do 33).

Zawodnik Bournemouth reprezentacja Anglii Lewis Cook

Gdy w 2014 roku starszy Cook postawił na wnuka, ten grał jeszcze w zespołach młodzieżowych Leeds United. Wyróżniał się, a w efekcie po paru latach zagrał dla Lwów Albionu. We wtorkowym meczu z Włochami wszedł na murawę w 71. minucie, zastępując Garetha Southgate’a. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

dziadek wnuk zaklady bukmacherskie w anglii

Nie jest to przypadek bez precedensu.

Niegdyś Peter Edwards, którego wnuk Harry Wilson w 2013 roku zadebiutował w reprezentacji Walii, otrzymał za podobny zakład aż 125 tysięcy funtów. 2500 tysiąca za każdy postawiony… a pieniądze w karierze wnuczka ulokował, gdy ten miał zaledwie osiemnaście miesięcy.

źródło: sport.tvp.pl

Postawił u bukmachera, że wnuk zadebiutuje w reprezentacji i wygrał
5 (100%) 1 vote