Eleven Sports przeprowadzi transmisję meczu Bayernu…na Facebooku

Eleven Sports przeprowadzi transmisję meczu Bayernu…na Facebooku

Eleven Sports przeprowadzi transmisję maczu Bundesligi przez facebooka

 

W piątek, 12 stycznia, Eleven Sports przeprowadzi pierwszą w Polsce transmisję meczu 1.Bundesligi za pośrednictwem Facebooka na swoim profilu.

Spotkanie Bayeru 04 Leverkusen z FC Bayernem Monachium będzie zarazem pierwszą w Polsce relacją ze spotkania jednej z pięciu czołowych lig piłkarskich na tym serwisie społecznościowym.

Fani Eleven Sports w Polsce będą mogli śledzić Facebook Live 12 stycznia od 19:30, kiedy wystartuje studio meczowe. Niecałą godzinę później rozpocznie się transmisja ze stracia Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium Rywalizację z udziałem Roberta Lewandowskiego i innych wielkich gwiazd prosto z BayArena skomentuje go duet Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

 

– Eleven Sports nie przestaje rewolucjonizować światowego rynku telewizyjnego oferując kibicom dostęp do rozgrywek z najwyższej półki, kiedy i gdzie chcą. Najnowszym zakupem potwierdzamy, że zamierzamy z niezmiennym zaangażowaniem dalej realizować naszą innowacyjną strategię dającą widzom łatwy dostęp do obszernych relacji z najlepszych rozgrywek, w których grają największe gwiazdy – komentuje Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports.

ElevenSports przeprowadzi transmisję meczu Bayernu na Facebooku

– Znamy świetną robotę, jaką wykonuje Eleven Sports pokazując piłkę nożną i jesteśmy przekonani, że stacja zaoferuje kibicom Bundesligi w Polsce wysokiej klasy relacje stworzone specjalnie dla nich – dodaje Jörg Daubitzer, dyrektor zarządzający DFL Sports Enterprises.

Eleven Sports przeprowadzi transmisję meczu Bayernu…na Facebooku
5 (100%) 1 vote