Harry Kane

Kosmiczna oferta Realu Madryt za Harry’ego Kane’a

Real Madryt jest gotowy złożyć Tottenhamowi kosmiczną ofertę za ich gwiazdę, Harry’ego Kane’a.

Królewscy mają dać za Anglika 150 milionów funtów i Garetha Bale’a. Tym samym Kane może zostać najdroższym piłkarzem świata.

Harry Kane to obecnie jeden z najbardziej pożądanych napastników na świecie. Chętnych na najlepszego strzelca Tottenhamu nie brakuje. W 2017 roku Kane zdobył 56 bramek, najwięcej na świecie.

Nic dziwnego, że nie ma obecnie klubu w Europie, który nie chciałby Kane’a u siebie. A ten, chociaż już nie raz podkreślał, że w Tottenhamie może grać do końca kariery, zapewne w końcu z Anglii wyjedzie. Wydaje się, że najrozsądniejszym ruchem dla 23-latka byłyby przenosiny do Realu Madryt.

Harry Kane

‚Królewscy’ potrzebują skutecznego napastnika, wielkim fanem talentu Kane’a jest Zinedine Zidane. Co najważniejsze, na Santiago Bernabeu Anglik wreszcie mógłby zacząć zdobywać trofea, których w Tottenhamie na razie mu brakuje.

Według angielskiego Daily Star Real Madryt jest zdeterminowany pozyskaniem Kane’a i szykuje niewyobrażalną ofertę transferową. Za Anglika do Tottenhamu miałby przejść Gareth Bale (były piłkarz Spurs), a Real dopłaciłby jeszcze 169 milionów euro (150 mln funtów)! Walijczyk wyceniany jest przez portal transfermarkt na 75 milionów euro.

źródło: sport.pl

Kosmiczna oferta Realu Madryt za Harry’ego Kane’a
Rate this post